Od 20. dubna dochází k postupnému rozvolňování mimořádných opatření. Přehled aktuálních opatření naleznete zde.

Úřední hodiny obecního úřadu jsou zase jako dřív v pondělí a ve středu 8:00 – 13:00 hod. a 16:00 – 18:00 hod. K dispozici jsme Vám i mimo úřední hodiny, k zastižení býváme každý den.

Kvůli stále platným mimořádným opatřením musí být letos zrušeny tradiční Máje, které se měly konat v sobotu 25. května 2020.

Pokud byste ještě měli zájem o dezinfekční prostředek na ruce či o textilní roušky jsou pro Vás zdarma k dispozici na obecním úřadě.

S plánovaným rozvolňováním mimořádných opatření bude možné částečně otevřít i místní restauraci. Iva Pospíšilová plánuje otevřít okénkový prodej na terasu restaurace od 15. května od 17 hodin.

Obchod v Borku bude uzavřen minimálně do 10. května z důvodu nemoci nájemce p. Doubkové. Jakmile budeme znát termín otevření, budeme Vás informovat.

O víkendu 16. – 17. května 2020 bude v obci k dispozici kominík p. Juna, jako v minulých letech nabízí čistění komínů včetně revize. V případě zájmu se můžete objednat na obecním úřadě, emailem na info@obuborek.cz nebo telefonicky na 326 911 945. Objednávky přijímáme do 14. května 2020, vždy je nutné uvést na sebe kontakt, číslo domu a počet komínů.