Místní restaurace bude otevřena od 15. května od 17 hodin, fungovat bude zatím pouze na terase restaurace, provozní doba v dalších dnech bude upřesněna podle zájmu obyvatel. Od 25. května bude možné otevřít normální provoz i vnitřních prostor restaurace.

Obchůdek v Borku zůstane prozatím uzavřen, se současným nájemcem obchodu jsme museli z důvodu dlouhodobé nemoci smlouvu ukončit. Obec bude vyhlašovat nové výběrové řízení. Pokud byste věděli o někom, kdo by mohl mít o obchod zájem, budeme rádi za informaci.

Očkování psů a koček bude provádět MVDr. Karel Hrnčiřík ve čtvrtek 4. června od 17 hodin u obecního úřadu.

V sobotu 13. června v 8 hodin bude mobilní svoz nebezpečných odpadů. Více informací naleznete zde.